אודות

חברת כפיר ל. בניה ניהול ופיקוח

חברת כפיר ל. בניה ניהול ופיקוח בע"מ היא חברת בוטיק אשר הוקמה בשנת 2010.

לחברה סיווג קבלני ג'1 ומספר קבלן רשום 347161.

לחברה ניסיון רב במגוון רחב של פרויקטי בניה פרטית וציבורית, ולצד זה החברה מעניקה ללקוחותיה גם שירותי ניהול ופיקוח של פרויקטים בתחום הנדל"ן.

 

פרויקט בניה הינו פרויקט מאתגר ומורכב המחייב לקבל שורה ארוכה של החלטות ותהליכי עבודה הדורשים תכנון, תאום וביצוע מדויקים.אתר בניה שאינו מנוהל נכון, אנשי מקצוע וקבלנים שאינם מתוזמנים ומתואמים כהלכה, חשוף לביצוע טעויות, פגיעה ואי עמידה בלוחות זמנים. כתוצאה מכך חריגה משמעותית בעלויות ובתקציב המתוכנן.

לכן חברת כפיר ל. בניה ניהול ופיקוח בע"מ משלבת יכולות מקצועיות גבוהות, מתודולוגית ביצוע וניהול דינמית ויצירתית, שמירה הדוקה על האינטרסים של הלקוח תוך מקסום החסכון בעלויות שלו.החברה מבצעת את הבניה באיכות גבוהה ומוקפדת תוך עמידה בתקני הבניה, במפרט הלקוח ובציפיותיו.

 

בחברה מועסקים מהנדסים והנדסאים, מנהלי פרויקט, מנהלי עבודה וראשי צוותים, קבלנים וספקים מעולים המאפשרים לה לעמוד בסטנדרטים של ביצוע וגימור גבוהים ביותר תוך עמידה בתקציב ובלוחות זמנים, גם המאתגרים ביותר.

 

כל אלו מעניקים ללקוחות החברה שקט נפשי במהלך הפרויקט וגם לאחר סיומו, לאורך שנים, ומעמידים  לחברה שורה של לקוחות מרוצים ונאמנים החוזרים אליה שוב ושוב, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.

 

חזון  וערכי  ליבה

 

חברת כפיר ל. בניה ניהול ופיקוח בע"מ חרטה על דיגלה להוות חברה יעילה המעניקה ללקוח סל מלא ושלם של יכולות, הכוללות יכולת ביצוע איכותית וייחודית, אמינות ניהול, תכנון, תאום ופיקוח על פרויקטים בבניה.חברת כפיר ל. בניה ניהול ופיקוח בע"מ מייצגת את הלקוח ושומרת על האינטרסים שלו מתוך מחוייבות ועמידה בערכי הליבה של החברה:

  • אמינות – החברה נותנת מידע מדוייק ומלא ללקוח לגבי תכנון וביצוע פרויקט הבניה, תוך שקיפות ושיתף מלא במידע.
  • יעילות ומקצוענות – בזכות הידע המקצועי והניסיון הרב שברשות צוות החברה, החברה ממשת את הפרויקט תוך חסכון בעלויות, עמידה בלוח זמנים אפקטיבי, והקפדה על סטנדרט איכות ביצוע גבוה  העונה על ציפיות הלקוח.
  • זמינות מקצועית גבוהה – הנהלת החברה וצוותיה זמינים ללקוח בכל שלב, ונותנים מענה מהיר לכל שאלה.
  • הלקוח במוקד העשייה – האינטרס של הלקוח הם הצורך המנחה את פעילות החברה, תוך דאגה למקסום התועלת שלו מבחינת עלויות, עמידה בזמנים, ומענה לציפיותי בסטנדרט של איכות הביצוע בכל שלבי העבודה.

 

מנהלי החברה:

 

יניב לסקר בעלים,  הנדסאי בניין, הנדסאי אלקטרוניקה ותקשורת, בעל ניסיון רב בענף הבניה, בביצוע ובניהול פרויקטים.

 

בילי לסקר – בעלים, תואר ראשון במנהל עסקים, אחראית על קשרי לקוחות ופיתוח עסקי, ניהול תהליכים ובחינת עמידה בלו"ז ובתנאים שנקבעו לכל פרויקט, מבצעת תהליכי מדידה ובקרה לווידוא עמידת החברה בסטנדרטים גבוהים של איכות, תקציב וזמנים.